intmedia.pl

Czy i ty chcesz dobrze wystartować ?Startujcie z nami!

panel zarządzania stroną

panel
link:
panel zarządzania stronąpanel administracyjny

panel
link:
panel administracyjnySzkolenia

Szkolenia
link:
SzkoleniaJak długo trwa realizacja projektu?

Wszystko zależy od wielkości serwisu i zastosowanych technologii. W przypadku niewielkich serwisów firmowych trwa to do tygodnia od momentu załatwienia wszystkich formalności(sporządzenia dokumentacji, przekazania materiałów itp). W przypadku rozbudowanych serwisów wyposażonych w systemy CMS lub serwisów wykonanych w technologii Adobe/Macromedia Flash nawet do miesięca.

Co to jest CMS?

System zarządzania treścią (ang. Content Management System - CMS) jest to aplikacja internetowa (serwis WWW) pozwalająca na jego łatwą późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, działających podobnie jak edytor tekstu np. WORD.

Co to jest domena internetowa?

Domena internetowa to niepowtarzalna nazwa identyfikująca Twoje usługi (np. Twoją stronę internetową) dostępne w sieci internetowej.
Pozwala w prosty sposób dotrzeć do udostępnianych przez Ciebie zasobów poprzez wpisanie w przeglądarce nazwy identyfikującej Twoje dane w świecie internetu. Adresy domen są niepowtarzalne, a to oznacza jednocześnie, że jeśli ktoś przed Tobą zarejestruje nazwę, której chciałbyś używać, Ty nie będziesz mógł już tego zrobić.